Skontaktuj się z nami: +48 58 677 43 43 buscentrum@buscentrum.pl

Historia

Historia naszej działalności sięga 2000 roku, kiedy to Piotr Cierzniewski, właściciel, założył działalność gospodarczą pod nazwą P.H.U. Auto-Centrum. Dość szybko wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży, przebudowie oraz produkcji autobusów oraz mikrobusów, bazując przede wszystkim na sprawdzonych konstrukcjach takich modeli, jak Mercedes Sprinter, VW Crafter oraz Iveco. Ponieważ zadowolenie Klientów i wysoka jakość obsługi zawsze była dla nas wyznacznikiem sukcesu, rosła również rzesza odbiorców naszych pojazdów. Zdobywaliśmy sukcesywnie nie tylko zaufanie rynku, ale i uznanie specjalistów z branży.

Kolejnym etapem naszego rozwoju było zawiązanie w 2004 roku spółki M&P Autocuby. Pod jej szyldem zdobyliśmy wymagający rynek europejski, jako znaczący producenci braliśmy udział w wielu międzynarodowych i krajowych targach.

W 2011 roku została podjęta decyzja o rozwiązaniu spółki, aby każdy ze wspólników mógł skoncentrować się na tym obszarze działalności, w którym się specjalizował przez ostatnie lata. Dzięki temu możemy się w pełni skupić na produkcji autobusów i mikrobusów na bazie Mercedes Sprinter , spełniając wyśrubowane normy zgodności z dyrektywą 2001/85, a w styczniu 2012 uzyskaliśmy homologację COC zgodną z dyrektywą 2007/45 .Nasi dotychczasowi Klienci pozostali z nami, doceniając wysoką jakość oraz ciągły rozwój technologiczny i rynkowy. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko zaprosić Państwa do skorzystania z naszej bogatej, atrakcyjnej oferty.