Kontakt

KONTAKT

 

Firma Auto-Centrum Sp. z.o.o.
ul. Budowlanych 8
84-200 Wejherowo
tel. +48 58 677 43 43
tel. +48 58 677 43 33

Biuro Czynne:
Pn-Pt 8-17
Sobota 8-12

(Languages: English, Svenska, Norsk, Dansk)



Piotr Cierzniewski - właściciel
+48 503 032 908
piotr.c@buscentrum.pl 

 

        Dział Handlowy

        Paweł Kanclerz - handlowiec
        +48 787 388 833
        pawel.k@buscentrum.pl
         (Languages: English, Svenska, Norsk, Dansk)

    


Grzegorz Szczepanik - dyrektor
+48 501 860 765
grzegorz.s@buscentrum.pl
     
Grzegorz Jaworek - handlowiec
+48 500 118 054
grzegorz.j@buscentrum.pl
    
        Piotr Wójcik - handlowiec
+48 509 550 776
piotr.w@buscentrum.pl

Stanisław Hintz - dział serwisu
+48 509 388 152
stanislaw.h@buscentrum.pl


Jurgen Tennstädt - East Germany
+49 173 70 16 927
          tennstaedt@busvertrieb.de
          (Languages: German,English)
         
       Dirk Feuser - West Germany
+49 172 65 03 302
          feuser@busvertrieb.de
          (Languages: German,English)

Znajdziecie nas również na:

 

 

              NASZ DEALER W DANII:

AUTO CUBY.DK

Håndværkerbyen 9
2670 Greve

Piotr Mazur

+45 50 30 50 15

email: autocuby@autocuby.dk

 


              NASZ DEALER W NORWEGII

Autobuss AS

Årvollskogen 103
1529 Moss

Tom Jagland

+47 414 81 748

e-post: tom@autobuss.no

 

 

                NASZ DEALER W DUBAJU

 

 

NASZ DEALER W NIEMCZECH

FTBbusvertrieb

email: info@busvertrieb.de